mnie nie widać! yay!

niedziela, 17 lutego 2019

Niedzielne Aktualności CCCXCI


Dobry wieczór, moi mili! Witam was w kolejnych Niedzielnych Aktualnościach i zapraszam do środka po nowości, obrazki słodkich kucyków i w ogóle wiele fajności.


Komentarz Tygodnia

Zdecydowałem się wyróżnić ten komentarz, ponieważ jest to chyba jedna z najbardziej pozytywnych reakcji na informację, że 9. sezon MLP:FiM będzie ostatnim. Takich ludzi nam potrzeba!

Newsy
Big Jim zapowiada co czeka nasz w nadchodzącym sezonie

Big Jim zapowiada wiele rzeczy, które czekają na nas w 9. sezonie, a są to m. in. 200. odcinek, występy gościnne, powrót starych postaci i debiut zupełnie nowych. Do tego nowe piosenki i wiele, wiele więcej!

Film MLP 2021 nie będzie sequelem MLP: The Movie


Film My Little Pony, który wyjdzie w 2021 nie będzie kontynuacją MLP: The Movie wbrew pierwszym zapowiedziom. Podczas Toy Fair Hasbro oficjalnie zdementowało plotki na ten temat.

Kucykowe zabawki na Toy Fair 2019

W Nowym Jorku trwa właśnie Toy Fair 2019, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć jednego z największych producentów zabawek na świecie, czyli Hasbro. Na przygotowanej wystawie My Little Pony znalazło się wiele wspaniałych nowości. Spójrzcie tylko!


Wszystkie zdjęcia pochodzą z Equestria Daily.

Kiedy kucyki spotykają Disneya...Nowa animacja od Agrola4chan Cup - podsumowanie meczu /sp/ vs /mlp/ by Altius VolantisPluszaki

W ostatnim czasie fandom stworzył wiele wspaniałych pluszaków, a w tym zestawieniu nawet dwa z nich pochodzą z Polski, a ich autorem jest Adamar44 (jak coś to są to pierwszy i ostatni obrazek).
Komiks TygodniaShipping Tygodnia


I tutaj docieramy do końca. Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy wszystkim.

25 komentarzy:

 1. Koniec MLP. Czy to znaczy, że fandom umiera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bionicle anulowano w 2015. Fandom jest aktywny jak nigdy. Ubisoft zasadniczo porzuciło markę Might&Magic. Fandom dalej rżnie w gry wydane w 1999 i 2007. Masa innych marek - książkowych, filmowych, serialowych, growych, komiksowych itd. - zakończyła się, została anulowana lub porzucona. Ich fandomy dalej żyją.
   Jeśli kucowy fandom nagle padnie po dziewięciu sezonach i blisko 10 latach emisji serialu, bo Hasbro zdecydowało o zamknięciu tej generacji i przejściu do kolejnej - to nie był fandomem. Był grupą ludzi jadących na modnych trendach. Zresztą o śmierci fandomu biadoli się co najmniej od 2013 - strasznie żywotni jesteśmy jak na coś, co umiera od sześciu lat z okładem.

   Usuń
  2. To taki joke był w odniesieniu właśnie do tego, że fandom wielokrotnie "umierał" xd

   Usuń
  3. No i umiera przecież - średnio siedem razy w tygodniu. Wiem, bo w internetach czytałem ^_^

   Usuń
  4. Internet źle oddaje sarkazm i humor, a ja po siedmiu latach w kucowym grajdole reaguję alergicznie na biadolenie o "śmierci fandomu".

   Usuń
 2. Gratuluję komentarza tygodnia i w pełni się zgadzam. Kiedyś może znowu znajdziemy się w podobnej sytuacji, zastanawiając się, czy G6 będzie co najmniej tak dobra jak G5 i G4 ^_^

  A co do Aktualności, same dobre rzeczy, wszystko super...
  ... ja chcę te Luny O_O WSZYSTKIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. I dzięki dla Altiusa za info o meczu :) Teraz trzymamy kopytka, że drugi też będzie dla nas :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieźle ale mam nadzieję że nie zmarnują filmu jak większości swoich zabawek.

  OdpowiedzUsuń
 5. A weźcie mi idźcie precz z tym całym Waszym optymizmem. Co, Polakowi już nawet ponarzekać we własnym kraju nie wolno...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie wolno! Macie być optymistami!!!

   ...ładnie proszę ^_^

   Usuń
  2. To koniec już, to fale mórz, zaleją nas, i nawet czas, nie zmieni nic, to żaden pic, ten strach już trwa. Spływają z gór, jak czarny wzór, w miejsce bólu, brzęku ulu, miejsca słodyczy, oraz goryczy, pożar gaszą. Zgliszcza się tlą, nadzieję mą, przywraca koniec, jak złoty goniec, bo wieści ma, że radę da, mi spokój przynieść. Początek nowy, pora doby, już teraz trwa, i rację ma, wszystko żywe, ani na chwile, nie zamarło. Po burzy już, i łany zburz, też suszy wiatr, to nie jest żart, znów widzę tam, bo pewność mam, tęczowy most.

   Inspirowane komentarzami ( w tym tygodnia).

   Usuń
  3. Dzień ów sądny się nachyla,
   gdy w proch fandom zmiecie chwila,
   świadkiem zaś Cahandariélla.

   Będzie strach tam, będzie drżenie,
   przyjdzie Pięciogenu brzemię
   a zakończy kuce rżenie.

   Kres struchleje wszelkie ciało,
   co w fandomie pozostało,
   by nic zeń nie ostało.

   Marnością wszystek pokładzie;
   Wspomnienie o Ceśki zadzie
   Pulchnym po słodkiej roladzie.

   Kucowy kolektyw sczeźnie,
   Całościowo, nie pobieznie
   Cholera to wszystko weźmie.

   Dobre Ha$bro, kuców Panie,
   daj nam wieczne spoczywanie.

   Usuń
  4. Dziękuję Panie Neij, ale tego chyba nie przebiję XD

   Usuń
  5. Dla Catkitty również szacun, a jakże. Chociaż dla mnie również wywróżyła, jak widzę, koniec marny a smutny... ale z wrodzonej przekory się nie dam ;)

   Poza tym, ja jestem w tej kwestii za nadzieją na lepsze jutro. Mogę sobie być dożartym jak wściekła pchła lunarnym fanatykiem, ale tu akurat popieram Jasną Stronę Mocy ^_^

   Usuń
  6. Czego ja niby jestem świadkiem i dlaczego o tym nie wiem? Znowu mam wskrzesić ten fandom, no na znaczek Celestii! Zdycha średnio 10 razy na tydzień i muszę wskrzeszać. Co to, nie ma już innych nekromantów?! Olał taką robotę, domagam się podwyżki, pizzy hawajskiej i drapania za uszkiem.

   Usuń
  7. Optymizm to kłamstwo, stworzone w wyniku wyparcia przez ludzi, na tej przekłętej, jałowej ziemi.
   Wszyscy umżemy, a w kilka dekad pamięć po nas zaginie. Wszystko jest tymczasowe. Wszystko marne.
   Dziękuję za uwagę :D i miłego dnia ;)

   Usuń
  8. NOCY, proszę Kolegi! Ale również życzę miłej. I Wiecznej, a jakże ^_^

   No i co, nie znajdzie się jeszcze jakiś pozytywnie nastawiony do życia Solarny, który rzuci dobre i pozytywne słowo? Wy od tego jesteście, mi przecież nie wypada. Myślałem, że będę tu dogryzał optymistom, a tu figa, sam nim musiałem zostać :(

   Usuń
  9. Wyszło na to że Lunarni są większymi optymistami!W sumie nie dziwię się.Przecież noc jest taka piękna i ułatwia mażenie...Lunarni kuce i kucoperki nie dajmy się zagnieść Solarnym pesymistom!!!Vivat Księżniczka Nocy!!!

   Usuń
  10. Dobrze prawisz! Chwała Wiecznej Nocy, pełnej optymizmu i nadziei na lepszą przyszłość! ^_^

   Usuń
 6. Broohoof Kucyki ^^ Przepiękne te dwa pluszaki są RD i Octy awwwwwwwww

  OdpowiedzUsuń
 7. Broohoof Kucyki ^^ Przepiękne te dwa pluszaki są RD i Octy awwwwwwwww

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!