mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 11 lutego 2019

Fanfik: Zadzisław (one-shot)

[Oneshot][Random][Comedy]

Autor: Sun
Opis: Obserwuje cię, gdy księżniczka jest odwrócona. Słyszy jak ją krytykujesz za plecami. Widzi jak pokazujesz jej język. Czasami coś powie, czasami mruknie coś niezadowolony, ale głównie słucha, obserwuje i zapamiętuje. A później o wszystkim donosi księżniczce.

Fanfik o kilku scenach z perspektywy majestatycznego zadka księżniczki Celestii. Pardon. Zadzisława księżniczki Celestii.

5 komentarzy:

 1. Nie wiem w co pakuje moje oczy, ale czuję, że chętnie się dowiem. To brzmi tak nienormalnie, że nie mogę się powstrzymać. Pan Zdzisław zagości w moim słowniku XD Trzymajcie kciuki za moje zdrowie psychiczne. No dobra, czytam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie trzeba to przeczytać :D Trollu, poświęcisz się jako pierwszy dla dobra equestriańskiej nauki? Ojczyzna będzie Ci wdzięczna! Jeśli nie wyciągniesz kopytek albo nie popadniesz w odmęty szaleństwa, daj znać. Ewentualnie przez medium się jakoś skontaktujemy :D

   Usuń
  2. Tak. To, to było dziwne, ale ciekawe, no i ciekawe. Muszę przyznać, że pomimo moich obaw nie było źle. W sumie, to całkiem spoko. I... Ojoj! Późno, muszę lecieć. Zaraz przyjdzie pani doktor. Jak, ktoś chce, bardzo polecam. Obiecała, że nawet kupi mi nową bluzkę. W białym mi nie do twarzy, ale podobno można ją wiązać z tyłu. Macie pozdrowienia od Raibow Dash! I od Twilight też, bo siedzą koło mnie. Tam gdzie jadę jest duuuuuuuuuużo koników! No to pa!

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!