mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 21 stycznia 2019

O chorych kucykach, obrazków kilka #772


W życiu każdego kucyka przychodzi taki dzień,......że weźmie go jakieś gizdarstwo przyklei do łóżka. Pół dnia się zastanawiasz kiedy w końcu umrzesz, kolejne pół czy zjeść coś czy czekać na bełta, a jeszcze warto coś przygotować na uczelnie czy też na bloga.


I tak walczysz ze stanem preagonalnym, a tak naprawdę to z własną głupotą bo nie umiałeś podgrzać tych bolernych frytek, tylko musiałeś je zeżreć na zimno!


A matka jako, że ma nosa do takich spraw to zrazu wyczai, iż coś nie gra. Wtedy to przydają się doświadczenia z seryjnie oglądanych kryminałów. Całe szczęście, ze lampy nie ma pod ręką. I tak zasmarkana chusteczka staje się dowodem w sprawie "moje na wierzchu, nie trza było wyłazić w klapkach na ten mróz".


Więc ogłaszamy kwarantannę, aplikujemy zdawkowe porcje leków (ta, jasne) i grzejemy plota pod kołderką i nic to że po trzech godzinach snu już jest dobrze. Dalej masz leżeć, bo jutro na zajęcia zaiwaniać. Życie to jest piękne.
#kochajmynaszematki


Aha. Jeśli czekacie na wiosnę, bo to taki piękny czas, to...
...no wiecie...
...pyłki!

12 komentarzy:

 1. 4 obrazek zrobił mi noc.Biedne małe kucyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedna Pinkie... :/ Nie wspierała chyba nigdy naszej misji, ale i tak strasznie się rozczuliłem. Za miękkie serce chyba. A może nie.

   Usuń
 2. *Dalej czekam na AJ i Calamitiego*
  Ja tam czekam na wiosnę, kiedy jest fajnie ciepło i nie trzeba dodatkowego bagazu taszczyć w postaci kurtki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dzień jest dłuższy, a nie taka prawie wieczna noc jak teraz.

   Usuń
  2. Otóż to Panowie! Otóż to!

   Usuń
  3. I tak chwała Lunie prawdziwej i sprawiedliwej władczyni!! Jej noce są piękne a w lato jak jest cieplo kocham na nie patrzeć.

   Usuń
  4. Upiornie mroźne zimowe noce też są super! No co wy... :(

   Usuń
  5. Hehe chłodne są dobre ale jak ma się do przejechania 35km rowerem w 1,5h

   Usuń
  6. No w sumie. Ale tak dla przykładu, spacer pod zimowym nocnym niebem też jest niczego sobie. Nawet czasami widać gwiazdy ^_^

   Usuń
 3. *Dalej czekam na Trixie*
  Na ostatnim arcie to Fluttershy jest bardziej uczulona, a nie chora (chociaż sam nie wiem, na nic sam nie jestem więc mogę się mylić)

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!