mnie nie widać! yay!

sobota, 9 czerwca 2018

Filmiki obiadową porą #32


FILM! FILM! FILM! POPCORN! ŻELKI! NACHOSY!


NCHProductions - MHWorld Shots: HR49 in a nutshell...Niestety nie grałem nigdy w żadną z gier z serii Monster Hunter, jednak mogę się domyślać, że filmik powstał na podstawie jakiegoś questa polegającego na podążaniu za jakimś magicznym koniem i zbieraniem jakiejś substancji lub materiału, który pozostawia.


KyroCakex - Sun Is Shining (PMV)Całkiem ciekawa PMV-ka do utworu Axwell Λ Ingrosso - Sun Is Shining, który jak się okazuje jest dość znanym kawałkiem, a ja nie miałem o nim pojęcia aż do teraz. Film zrobiony przy użyciu różnych technik, mamy tutaj typografię, fragmenty serialu czy nawet serie artów. W dodatku w powstawanie było zaangażowane całkiem spore grono osób, w tym kilkoro uznanych twórców filmików typu PMV.

Wubby Dubby - "Captured" - Fallout Equestria (Chapter 2 : Part 3)Wubby Dubby wypuścił kolejną część swojej animacji Fallout Equestria. Jako, że jest to brutalny świat Fallouta, zalecam oglądanie tylko osobom o mocnych nerwach!

TheRedAceOfSpades - Anthropology (SFM/PMV)PMV-ka zrobiona w SFM, jak tytuł wskazuje jest to animacja do Antropologii od AwkwardMariny. Utwór to jeden z klasyków fandomu, które koniecznie trzeba znać. A jeśli znacie to warto przypomnieć sobie ten utwór właśnie przy okazji tego filmiku.

KLASYK

BronyDanceParty - Nightmare Night (PMV)Legendarna animacja do kultowego utworu Nightmare Night od MicTheMicrophone'a i WoodenToastera. Klimat starego fandomu wylewa się z głośników a całość uzupełniona o animację, która w czasach powstawania była niewzwykle chwalona za wysoką jakość "serialopodobną" zabiorą was w podróż do złotego okresu w historii fandomu.

To na tyle. Przepraszam, że materiału jest trochę mniej niż zwykle, ale ostatnie 2 tygodnie to posucha w tym temacie. Może następnym razem będzie lepiej. Miłego dnia.

4 komentarze:

 1. Dzieki Wonszu! Zrobiłeś mi dzień! Zwłaszcza tą PMVką z Sun is Shining.

  Ten klasyk też już chyba kiedyś dawałem w tej serii :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kopycio :) Wubby Dubby FoE Littlepip i Anthropology Lyra SFM zrobiły mi dzień o 220% fajniejszy : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yay! FoE approved.
   Byle by nie zrobili pierwszego rozdziału PH. Powód oczywiście ten sam, co Littlepip x Homage.

   Usuń
  2. No tak lepiej tej sceny nie dawać albo dać ograniczenie wiekowe

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!