mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Poniedziałkowe Aktualności CCCXLVII

https://canon-lb.deviantart.com/art/Trixie-you-can-forgive-me-can-t-you-340736072

Don't you think the Great and Apologetic Trixie is the most magnificent humble pony you've ever seen?

https://mechanized515.deviantart.com/art/Rarity-And-Trixie-454958631


Pojedynek Rarity vs Trixie był długi i zacięty. Przerażone teacupy pochowały się do szafek, kucyki zamknęły okiennice i zabarykadowały drzwi. Zaklęcia latały na wszystkie strony, odblaski magii raz po raz rozświetlały bloga. Siły obu klaczy były bardzo wyrównane, jednak Rarity miała jedną przewagę: po całym dniu teacupowania Wielka i Potężna Trixie była już nieco zmęczona, natomiast biały jednorożec był pełen sił (i ciasta). Ostatecznie szala przechyliła się na stronę Rarity, która tryumfalnie przejęła z powrotem kontrolę nad blogiem i z pomocą odczarowanych teacupów przywróciła nań porządek. Pierwszą jej decyzją było oczywiście napisanie Niedzielnych Aktualności, które niestety w wyniku długiej walki stały się Poniedziałkowymi Aktualnościami.

Komentarz Tygodnia

Czyli ważna nauka o istotności poprawnego wypowiadania się w komentarzach. Nigdy nie wiecie, kiedy postanowimy użyć do czegoś waszego komentarza, na wieki wystawiając wasz błąd na pośmiewisko.


Ankiety

Z początkiem nowego sezonu wracamy do tradycyjnych ankiet z pytaniem o ocenę odcinka. Premiera sezonu nie zachwyciła większości osób, choć też niewielu było widzów całkiem niezadowolonych.


Druga ankieta to swojego rodzaju nagroda pocieszenia dla Wielkiej i Potężnej Trixie: okazała się ona wyraźnie popularniejsza od swoich teacupów.


Ogłoszenie od CloudsdaleFM:CloudsdaleFM, największe i najbardziej kucykowe radio non-profit w Polsce skierowane do Bronies poszukuje chętnych do prowadzenia własnych audycji. Wspólnie staramy się przywrócić fandom do jego dawnej świetności i zapobiec jego wymarciu. Szukamy osób zmotywowanych i osób ambitnych. Wymagamy jedynie skończonego 15. roku życia, dobrej dykcji i skończonej mutacji (lub nie, jeśli jesteś dziewczyną). Spróbuj swoich umiejętności w roli prezentera radiowego i sprawdź, czy się nadajesz. Możesz zrezygnować w każdej chwili i możesz samodzielnie wybrać dzień tygodnia i godzinę transmisji. Oferujemy szkolenie w korzystaniu z wymaganych programów. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy admins@cloudsdalefm.net Jest możliwość zaszyfrowania wiadomości za pomocą klucza PGP dostępnego na naszej stronie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu maksymalnie 2 dni. Dołącz do nas i uczestnicz w akcji ratowania fandomu.
#SaveTheBronies
www.cloudsdalefm.net
W dziewiątym sezonie będziemy mieli okazję ponownie usłyszeć Pattona Oswalta (Quibble Pants), który wraz z Alice Oswalt [córka] i Meredith Salenger [żona] pojawią się odcinku o rodzinnej tematyce.


W sieci sklepów Tezenis pojawiła się kolekcja My Little Pony. Obejmuje ona zarówno czwartą generację kucyków, jak i te wcześniejsze. W kolekcji pojawiły się piżamy, ubrania dresowe, koszulki, a także bielizna.


GIF Tygodnia

https://electronr4r.deviantart.com/art/Puppy-Eyes-Gallus-738322523Info od Kredke w związku z grą My Little Pony:

Najnowsza „superpromocja” od Gameloftu. I choć wszelkie mikropłatności zaczynają być coraz częściej makropłatnościami, to w tym przypadku mamy sporej klasy przesadę. Nawet jak na zachodnie standardy, cena ta wywołała jedno wielkie WTF. Co się dziwić…

Musicalowy Shipping Tygodnia

https://seishinann.deviantart.com/art/Discord-Of-The-Opera-737033347
Kto poda tytuł bez wchodzenia w źródło?

26 komentarzy:

 1. Dzięki za rozpoczęcie jednym z moich ulubionych cytatów z serialu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie będzie więcej teacupów? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W redakcji są jeszcze 3 Teacupy

   Usuń
  2. A takie ładne Teacupy były.

   Usuń
  3. Wiem, już za nimi tęsknię…

   Usuń
  4. A mnie tam to przeraziło. Wchodzę sobie na Fge, czekając na kolejne obrazki z Luną bądźbądź mną, a tymczasem wszędzie filiżanki. Następnego dnia sprawdziłem zawartość mojej żółtej herbaty, a po dwóch dniach odstawiłem ją. Podziałało. :-P

   Usuń
 3. I wszystkie posty primaaprilisowe wyparowały? Toż to wbrew tradycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musimy pomyśleć, co z nimi zrobić, żeby nie było zbyt wielkiego zamieszania.

   Usuń
  2. Ok, już się skropliły ponownie. Wcześniej były opublikowane dokładnie w miejsce (a właściwie czas) oryginałów, więc trzeba było przestawić. Teraz wszystkie mają datę 1 kwietnia.

   Usuń
 4. Co do Cloudsdale FM: Co? Misja: Uratować Fandom? Dobrze usłyszałem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy myślisz że twój post o słabym prima aprilis bedzie w aktualnościach, ale ktoś inny jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hue hue hue. Teraz mogę rozgłaszać tajemnice redakcji i nikt nie będzie wiedział że to ja. I nikt się nie spodziewa, że dzisiaj będą posty. Muahaha!
  Czekaj! Ten mikrofon jest włączony? O szlag!

  OdpowiedzUsuń
 7. chwila chwila ? 180zł ? 70% off ? W sensie to cena bo obniżce, czy jak ? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli normalna cena to by było jakieś 633 zł. Dobrze że w to nie gram.

   Usuń
 8. LOL! XP
  http://memy.pl/mem_667480_dobre

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!