mnie nie widać! yay!

czwartek, 18 maja 2017

Kolejny opis odcinka!

[Źródło]

Otrzymaliśmy opis kolejnego odcinka, który zbliża się do nas wielkimi krokami.
Za informację dziękujemy PaganMuffin.

Odcinek będzie miał tytuł Daring Done? Jego opis brzmi następująco:

Rainbow Dash's favorite author announces her retirement. Dash convinces Pinkie Pie to find out if the book on Daring Do will be closed forever.

Tłumaczenie:

Ulubiona autorka Rainbow Dash przechodzi na emeryturę. Dash przekonuje Pinkie Pie, by ta dowiedziała się, czy książki o Daring Do skończą się na zawsze.


Aktualną tabelkę z opisami odcinków znajdziecie pod tym LINKIEM.

10 komentarzy:

 1. Że niby Daring Do przechodzi na emeryturę?! Jakoś nie chce mi się wierzyć. Przecież ona jest młoda ;-; O co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie o co tu biega?:o

   Usuń
  2. Myślałam że jest w wieku RD. Dziwne to dosyć.

   Usuń
  3. Pewnie chodzi o taką metaforyczną emeryturę, zakończenie działalności i odpoczynek. Jestem ciekaw, czy Rainbow Dash mogłaby ją jakoś zastąpić?

   Usuń
  4. Widzę, że kucyki nowe w biznesach ;) Robi się przerwę w cyklu, żeby zrobić miejsce na nowe produkty. Pisarko-bohaterka swoich książek odpocznie kilka lat, skrobnie jakieś małe spinn-offy, żeby za kilka lat powrócić z nowymi przygodami.

   Żartuję. RD, PP i DD przeżyją przygodę i DD postanowi pisać dalej.

   *wiwaty i śmiechy z taśmy

   Usuń
 2. Hmm Daring Do zwija biznes...czy to znaczy że nie będzie z nią więcej odcinków?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszczie. Ta klacz działa mi na nerwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. RD martwi się o książki,a tu w lesie czycha doktor Cabaleron,Ahuizotl,i pewnie wielu innych. Dzielna Do idzie na emeryturę a oni będą mogli spokojnie wyjść z ukrycia,i dokonać obiecanej zemsty. A może emerytura jest tylko przykrywką dla tajnej organizacji anty-złoczyńcowej...?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpadłam na dziki pomysł. To nawet dobrze, jeśli Dzielna Do faktycznie się zamknie, ale jaki miałby być morał z takiego odcinka? Że ukochane serie też się kończą. Ha$bro przygotowuje fandom na zakończenie serialu, bu ha ha ha! Co? Zapowiedzieli kojeny sezon? Eee... To może ja się uciszę.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!