mnie nie widać! yay!

piątek, 11 września 2020

Książkowe wydania Smoczych Łez i AntropologiiNadeszła pora by znów zająć się wydaniem jakiegoś słynnego fanfika, w formie książki. Tym razem na warsztat trafiły smocze łzy. Drugi najdłuższy fanfik polskiego autora, a do tego bardzo ciepło przyjęte dzieło, które ma wielu fanów. 

Historia fanfika dzieje się 5 lat po wydarzeniach z serialu. Spike jest starszy, a Twilight od jakiegoś czasu zaczyna dostrzegać, że jej mały smoczek... nie jest już małym smoczkiem. Niestety zbieg nieszczęśliwych okoliczności doprowadził do ujawnienia się sił, które prędzej czy później mogą doprowadzić do upadku porządku, jaki znaliśmy do tej pory.

Wydanie będzie dwutomowe, w miękkiej oprawie (czyli tak jak zawsze), po ponad 500 stron każdy tom. Cena wyniesie 50zł, bez kosztów wysyłki.

Jednocześnie będzie można zamówić książkową wersję fanfika Antropologia, w cenie 23zł. Oczywiście w osobnej książce. 

Ludzie. Prawda czy mit? Zaginiona starożytna cywilizacja czy tylko stare bajki? Żaden kucyk ich nie widział, a większość nawet o nich nie słyszała. Ale Lyra wie, że te wspaniałe istoty to coś więcej, niż tylko stare legendy, i zamierza odkryć prawdę... przy tym prawdopodobnie doprowadzając swoją współlokatorkę do obłędu.

Zamówienia można składać tu:
A wszelkie pytania zadawać mailowo: nightmaresun93@gmail.com

Numer konta znajduje się tu:
Zachęcam do zakupu, bo Oba fanfiki są ciekawe i warte przeczytania.

7 komentarzy:

 1. Antropologia to chyba pierwszy fanfik jaki przeczytałem (to była gdzieś pod koniec 2012) i dlatego mam do niego duży sentyment, ale jak będę sobie chciał przypomnieć to zrobię to w tradycyjnej formie, czyli na kompie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do kiedy można składać zamówienia? Trafiliście na lichy moment z tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z ankiety- "Zamówienia można składać do 4.11.2020. Wtedy nastąpi kontakt z drukarnią i po odebraniu książek (około 2 tygodni). Sama wysyłka powinna nastąpić do 1.12.2020"

   Usuń
 3. Moment może nie jest idealny, ale lepszego w tym roku nie będzie. Plan zakładał jakieś wydanie w tym roku, ale niestety okres letni był jeszcze gorszy niż to co mamy, a odwlekanie tego na później skończyłoby się finalizowaniem projektu w grudniu, co jest niestety z naszej strony niewykonalne. Staraliśmy się dać jednak dość czasu na zdecydowanie się i zorganizowanie funduszy, jednocześnie dając sobie dość czasu na ostatnie przygotowania.
  Zawsze jest jeszcze szansa na zakup książki na ponymeecie, o ile w przyszłym roku będzie wolno zorganizować. Ale ilość egzemplarzy może być ograniczona

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok, to ja tylko spytam, czy tym razem strony będą numerowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba tylko pierwsze wydanie sinsów nie miało. Cóż, człowiek się uczył

   Usuń
  2. Właśnie to była pierwsza zamówiona przeze mnie fandomowa książka i się zdziwiłam za brak numeracji xD

   Zamówione!

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!