mnie nie widać! yay!

czwartek, 16 stycznia 2020

Equestria Times nr 01/2020 (35)


Witajcie, kochani!

Nowy rok, nowe ET. W tym roku obiecujemy: wydawać się na czas, nie balować na konfie zamiast spać, pisać więcej artykułów, zrekrutować mnóstwo ludzi... Żartuję, niczego nie obiecuję. Może poza tym, że będziemy się starali dostarczyć Wam jak najlepsze czasopismo i to mniej więcej w terminie.

Tymczasem zapraszam do lektury - zrecenzowałam sequel Project Horizons, czyli Fallout Equestria: Homelands, pogadałam z Rarity oraz bronię Pony Life, Moon zrobiła wywiad z Gretą, Malv dalej ocenia oficjalne komiksy, Gray zauważyła, że serial się skończył, ktoś napisał recenzję Krainy Lodów 2, a Paprot... Porcelanka dostarczyła komiks. Uwielbiam jej kreskę, świetnie się sprawdza przy takich pracach.

Bawcie się dobrze!
Cahan


1 komentarz:

  1. Heh, nie spodziewałem się tutaj recenzji drugiej części Krainy Lodu. Ja dopiero kilka dni temu przekonałem się do tej serii i obejrzałem zarówno jedynkę, jak i dwójkę i faktycznie - pierwsza część lepsza. Natomiast jeśli chodzi o mój ulubiony temat, czyli dubbing, to uważam że głosy śpiewane Anny i Elsy (a zwłaszcza Elsy) różnią się od siebie zbyt mocno, żebym mógł to zignorować. A na koniec napiszę coś kontrowersyjnego: Anna jest lepsza ;-)

    OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!