mnie nie widać! yay!

środa, 7 sierpnia 2019

Księżniczki w pełnym swego majestatu blasku #872


Poczet sztandarowy equestriańskich władczyń wita serdecznie wszystkich czytelników nawiedzających ów post. Z dzisiejszego obrazkowego menu serwować będziemy pyszne i nasycone splendorem podobizny naszych kochanych księżniczek.


Kanonicznie i zgodnie z fandomem (większością) pierwsza w naszej galerii wita nas Księżnicza Celestia. Bardzo kreatywne przedstawienie. Eksperymenty kolorami przykuwają moim zdaniem najwięcej uwagi, oczywiście zaraz po samej Solar Lady.


Po dniu następuje noc! Przed wami nie kto inny jak Księżniczka Lu... Nightmare Moon. Och, najwidoczniej Pani Nocy zażyczyła sobie uwiecznienia jej równie majestatycznie jak i Celestii. No cóż, nie pozostaje nic innego, niż rozmyślanie nad tym, co autor miał na myśli. 


Księżniczka Cadance niestety była zbyt zajęta słodyczami aniżeli pozowaniem do portretu, więc malarz po prostu odzwierciedlił rzeczywistość taką, jaka była na prawdę. Żadnych zabaw kolorami, dostojności. Wszystko piankowo na białym.


Twilight Sparkle, na razie z tytułem księżniczki przyjaźni - a w przyszłości być może Celestia wyznaczy jej odmienne cele. Jakby nie patrzeć, jej portret już dorównuje wspaniałością obu głównych kucykowych władczyń.


Uwiecznienie tego pamiętnego momentu, kiedy Flurry Heart, dopiero wstępująca w panteon znanych Equestrii alicornów została poddana ceremonii crystalling'u. Wyczuwałem tu inspiracje z początkowej sceny z Króla Lwa”.

BONUS


Natomiast wszyscy dobrze wiedzą, że najlepszą księżniczką pod Słońcem jest SPIKE!
4 komentarze:

 1. Wszystkie arty są mega fachowe i super całkiem, po kolei i yay!

  Luna to Nightmare Moon! Mówiłem, to się kazali w głowę puknąć. A Ona sama wyraziła chęć, by ją tak uwiecznić \^.^/

  OdpowiedzUsuń
 2. *Dalej czekam na Trixie*
  Fajny post, taki bez potrzeby otwierania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Cholipka!* Dzięki za uwagę, zapomniałem zwinąć.

   Usuń
 3. Spike - księżniczka wpierdzielania lodòw

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!