mnie nie widać! yay!

piątek, 15 marca 2019

Obrazki #802


Łaa! Widzę gwiazdki! Jakie ładne! Takie lunastyczne!A matka mówiła, by nie zasypiać w obcych pojazdach kosmicznych? Mówiła! I teraz masz kucu placek i wycieczkę na drugi kraniec galaktyki.


Nie mniej, fajnie sobie tak poszybować w bezdennej, lodowatej pustce wszechświata, gdzie nikt nie usłyszy twojego krzyku... Ale się rozmarzyłem.


Się zakręciłem w tym błękicie! Kto pozwolił na zapuszczanie takich ogonów! Skrócić o ogon!


Ciągnie siostrę do siostry, jak mnie do Krysi... Nikt mi nie zabroni marzyć! Nie patrzcie się tak! A to na obrazek, tam możecie. Pozwalam.


Wielka i Kredkowata Bambaryła Ananasowa! Tylko teraz dostępna w zestawie z gwieździstą pelerynką. Polecam hot-doga do tego.

14 komentarzy:

 1. *Yay Trixie, ja polecam pizze z Ananasem do niej :V*
  Czy tylko mi 3 art przypomina okładkę z jakiegoś starego albumu muzycznego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne arty, dzięki! Ale klimat! Mroczna pustka Wszechświata jest pełna światła i kolorów ^_^ A że lodowato zimna? No niby tak, ale można tam spotkać pewną Najlepszą Księżniczkę oraz Jej szacowną Siostrę. A nawet Flutterkę :D Choć ona chyba niechcący załapała się na tą wycieczkę. I gdzie jej teraz szukać?...

  OdpowiedzUsuń
 3. W "bezdennej, lodowatej pustce wszechświata" nie można szybować, bo nie ma tam powietrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w sumie, powiadają. Ale nie wiem, nie byłem ;) A jeśli to tylko ściema, właśnie żeby nikt tam sobie ot tak nie szybował?

   Usuń
  2. W pustce wszechświata szybujesz na magii a nie prądach powietrznych...Jakie śliczne,Lunarne arty!Dzięki!Zrobiłeś mi noc w pracy!I nawet jest kucoperek...Pozdro dla Krysi...!

   Usuń
  3. Znowu to nie Pana Polineksa pozdrawiają tylko kogoś innego. Nawet Krycha się napatoczyła XD Nie bądźcie tacy, okażcie trochę uczuć. Może napiszcie samo P nawet. Albo jak boicie się wypisywać nick to może ,,Pozdrawiam tego, którego imienia nie wolno napisać'' Ja chyba o czymś nie wiem, może wypisuję się w bezceremonialny sposób? A tu wszyscy inni wiedzą o czyś ważnym? Zdradźcie mi tajemnicę.

   Usuń
  4. Nie ma chyba jakiejś specjalnej tajemnicy? No to co zawsze, wiesz na pewno, co mam na myśli ^_^ Jego przecież też pozdrawiamy. Poliego, w sensie.

   ...
   O nie! O_O Wymieniłem jego nick. To była pułapka! Luno, ratuj!

   Usuń
  5. Wymówiłeś me imię!
   Czeka cię za to kara w postaci tulaśnego terroru Celestii!

   Usuń
  6. Nie! Ja nie chcę... Q_Q To zbyt bezwzględne, nawet jak na Celestię! A poza tym, kucoperze są pod ochroną, mieszańce chyba też. Co ja mówię, przede wszystkim też!

   A w ogóle, moja Księżniczka na pewno ocali mnie od okrutnego losu ^_^ Prawda?

   Usuń
  7. No jak to, niby od kiedy Luna wydaje na pastwę Celestii swoich ulubionych rebeliantów? ^_^ Zobaczysz, osobiście się za mną wstawi. Już niedługo. Na pewno. I w ogóle, na bank.

   Usuń
  8. Pewnie coś Ją zatrzymało... :( Na pewno coś ważnego, inaczej by mnie tak nie zostawiła. Ale już niedługo.

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!