mnie nie widać! yay!

wtorek, 5 marca 2019

Krakowski Ponymeet 18.2 (aktualizacja)


Kraków powraca w nowym roku z kolejnym ponymeetem!

Poniżej treść informacji od organizatorów:

"Droga księżniczko Celestio, w Krakowie jest zimno, ciemno i smutno. Poradź nam co zrobić, aby to zmienić i żeby znowu się dobrze bawić". Odpowiedź Księżniczki była szybka: "Głupiutkie dwunożne niekucyki, to proste. Zorganizujecie kolejny KPM!".Wypełniając więc wolę Jaśnie Oświeconej, zapraszamy Was na Krakowski Pony Meet 18.2!

Zabawa będzie miała miejsce u naszych przyjaciół z Bursy nr 1 przy al. Focha 39, w sobotę 30.03. Zaczynamy o 10:00. 

Delegacja wydawnictwa Black Monk Games

Będziemy mieli przyjemność gościć oficjalną delegację z wydawnictwa Black Monk Games! Są oni odpowiedzialni nie tylko za Munchkina czy głośną ostatnio zbiórkę na Zew Cthulhu, ale przede wszystkim za nadchodzącą nową grę fabularną Equestria: Puść Wodze Fantazji 


Specjalnie dla Was opowiedzą o tym co nas czeka, jakie są ich plany związane z MLP oraz dla chętnych poprowadzą sesję w najbardziej kucykowym systemie RPG po tej stronie magicznego lustra do Equestrii!

Zaproszenie aktora głosowego na ponymeeta

Poniżej treść ogłoszenia organizatora:
Biorąc pod uwagę ankietę oraz sygnały jakie od Was otrzymujemy różnymi kanałami postanowiliśmy rozważyć zaproszenie któregoś z aktorów głosowych na naszego meeta :)

Niestety taka operacja wiąże się z dość wysokimi kosztami, ponieważ praktycznie cała obsada mieszka w Warszawie, więc musimy zapewnić bilety do i z Krakowa, nocleg oraz wyżywienie. Nie chcemy niepotrzebnie podnosić opłaty akredytacyjnej, więc postanowiliśmy rozwiązać to w inny sposób.

Na stronie https://zrzutka.pl/zz5dt4 uruchomiliśmy zrzutkę na pokrycie kosztów zaproszenia jednego z aktorów głosowych. Ze sporządzonego kosztorysu wynika, że potrzebujemy przynajmniej 500zł, Jeśli uda nam się osiągnąć taką kwotę będziemy mogli zaprosić oczekiwanego przez Was gościa. Dodatkowo dla wszystkich, którzy dołożą się do zrzutki przygotowaliśmy pamiątkowe gadżety.

Pytacie się "a co jak się nie uda?". W przypadku nie zebrania wystarczającej ilości środków, albo gdyby żaden z zaproszonych gości nie mógł przybyć, całość kwoty zostanie przeznaczona na poczet aukcji charytatywnej - możecie więc być pewni, że pieniądze się nie zmarnują :)

Zapraszamy do uczestnictwa i pamiętajcie - im szybciej zbierzemy wymaganą kwotę - tym prędzej będziemy mogli zacząć "ściągać" kogoś z Warszawy do Krakowa!

Ruszyła strona internetowa ponymeeta

Właśnie wystartowała strona! Zapraszamy na http://ponymeet.pl/ gdzie znajdziecie najważniejsze informacje o imprezie, sposób dojazdu oraz co najważniejsze formularze, dzięki którym będziecie mogli zgłosić swój punkt programu, własne stoisko albo zgłosić się na wolontariusza.

7 komentarzy:

 1. Ten rok zapowiada się dla mnie dobrze jeśli chodzi o meety >:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie no a ja miesiąc cały w Krakowie jestem na praktykach, nudno i nic sie nie dzieje, wyjeżdżam 9.02 a tydzień później meet? Life is a big disapointment

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 18.02 to numer meeta... A odbędzie się on 30.03 ;)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!