mnie nie widać! yay!

piątek, 8 marca 2019

Kolejne materiały dotyczące dziewiątego sezonu. OPIS ODCINKA 200! AKTUALIZACJA

Hype Train odjechał z toru 3 przy peronie 4.


Można powiedzieć, że zaczynamy. Sezon 9 coraz bliżej i zaczynają się pojawiać nowe informacje. Ogólne nakręcanie na „Pożegnanie z Equestrią” czas zacząć. To będzie smutny czas...

Na początek, pod poniższym linkiem dostaniecie informacje prasowe dotyczące tegoż sezonu, w tym opis fabuły premierowego epizodu oraz KRÓTKI OPIS ODCINKA NR 200!
MY LITTLE PONY: FRIENDSHIP IS MAGIC will celebrate its epic 200thepisode on Saturday, April 20 at 11:30a/10:30c with Twilight Sparkle and her big brother, Shining Armor, pitting their wits against each other to settle a long-standing sibling rivalry score.

My Little Pony; Friendship is Magic  będzie świętować epicki dwusetny odcinek w sobotę, 20 kwietnia o godz 17:30 naszego czasu, wraz z Twilight Sparkle i jej wielkim bratem, Shining Armorem, którzy zmierzą się ze sobą, by ustalić wynik długoletniego współzawodnictwa.

Oraz opis premierowego dwuodcinkowca:
In the back-to-back season premiere titled “The Beginning of the End,” Princess Celestia and Princess Luna decide to retire and hand off the ruling of Equestria to Twilight Sparkle and her friends, which sends Twilight into a tailspin of self-doubt. Meanwhile, an ancient villain bands together a legion of nefarious characters to conquer all of Equestria, challenging Twilight Sparkle and the rest of the Mane 6 to step in and save the day.

Księżniczka Celestia i księżniczka Luna decydują się zakończyć swoje rządy i przekazać władzę Twilight Sparkle i jej przyjaciółkom, co wpędza Twilight w skrajne zwątpienie. Tymczasem, starożytny przeciwnik zbiera legion nikczemnych charakterów by podbić całą Equestrię, wzywając Twilight Sparkle i resztę Mane6 do wystąpienia i uratowania sytuacji.


Ponadto, pod poniższym linkiem znajdziecie kilka owych zdjęć z sezonu dziewiątego:

LINK

Zdjęcia w lepszej jakości: LINK


Podziękowania dla Pagana!

17 komentarzy:

 1. Smutnem to troche, ale co zrobić. Zostało tylko podziwiać celestialny ty... to znaczy trzymać kopytka/kciuki/płetwy (czy cokolwiek kto tam ma) za G5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale i tak przez wiele lat będzie jeszcze tworzone z G4 np ja mam juz z 11ponysłów na FF i nie mam zamiaru zrezygnować z G4

   Usuń
  2. I tak trzymać!Przecież nikt nam nie zabiera G4!Powodzenia w planach!Pozdro!

   Usuń
 2. No nieźle się zdziwiłem oddanie tronu, może jeszcze rodziców Aj dacie?(To bym chyba padł)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie jeszcze nie wszystko widzieliśmy, Shining Armor pokaże pewnie swoją prawdziwą moc.

  OdpowiedzUsuń
 4. RIP My Little Pony 2011 - 2019

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj brałem pod uwagę Polską emisję, która odbyła się 15 października 2011 roku.

   Usuń
 5. Zapewne w ostatnim odcinku Ceśka i Luna spojrzą na spustoszoną i pogrążoną w chaosie Equestrię po czym stwierdzą, że emerytura to może nie był najlepszy pomysł. Ewentualnie okaże się, że nie mają życia prywatnego, ani zadnych zainteresowań, więc z nudów zawieszą emeryturę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nosz k* oczywiście ktoś złazi z tronu to od razu triggeruje się cutscenka gdzie kolejny złodupiec z przeszłością tak wyraźną że aż jej nie widać na A4 się pojawią....
  Geeeeezzz....żenada.
  I wyraźnie zaje**ny villain trope.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!