mnie nie widać! yay!

wtorek, 6 listopada 2018

Fanfik: Pewna podróż

[Sad]
Tagi autora: [Mature{+16}][Sad][Gore{?}]*
Od Kredke: Gore w fanfiku według mnie nie ma.
Autor: Ziemniakford
Korekta: Cinram (Za co jeszcze raz dziękuje tej osóbce)

Pitu pitu od autora: Witajcie. Od razu zaznaczę, że o ile tag „Mature" i „Gore" wedle mnie są dość względne, to o tyle całość opowiadania ma raczej smutny wydźwięk i „Sad" jak najbardziej tu pasuje. No i samo opowiadanie jest... hm, specyficzne. Nie oczekujcie akcji, wybuchów ani wybuchowej kapusty. To nie ten typ opowiadania.

Króciutki opis: W odmętach czasu, nim wygnano Lunę, nim zjednoczono Equestrie, nim powstały pierwsze państwa czy kraje, trzy kuce różnych ras; jednorożec nazywany Sta, pegaz płci żeńskiej Linka i kuc ziemny Nihil; wyruszyli z Sta, by odzyskać pewną rzecz ze skażonego magicznie miejsca... 
No i by nie przynudzać...
Link do opowiadania: 


Miłego czytania, no i tradycyjne... pozdrawiam. 


Od Kredke: Świetny fanfik (nawet jeżeli nie ma wybuchowej kapusty) – sto pięć stron opowiadania przeczytałem na raz. Niesamowity, gęsty klimat sprawia, że nie da się oderwać. Niech was nie zrazi zapowiadany przez autora brak akcji – nie ma tutaj mowy o żadnej nudzie! Nietypowa, a zarazem piękna narracja tylko potęguje wrażenia z czytania. Zachęcam do przeczytania całości. Naprawdę warto.

1 komentarz:

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!