mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 14 maja 2018

Dziesięć obrazków, które zrobią wam dzień #630


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Przynoszę wam dobrą nowinę. W związku z ostatnim kaprysem… Znaczy zgodnie z niedawnymi przemyśleniami księżniczki Celestii na temat sposobów poprawy humorów swoich poddanych, prezentuję wam post, będący odpowiedzią na wszystkie (albo prawie wszystkie) wasze prośby o obrazki. Księżniczka nawet pozwoliła się sportretować dla niejakiego *zagląda w notes* Cosmic Gamera. Ciesz się obliczem naszej kochanej władczyni.


Dzięki uprzejmości rodziny Apple z Ponyville prezentuję wam archiwalne zdjęcie z dnia przygarnięcia przez Applejack Winnony. Z dedykacją dla Pony Maniaka. Ten Big Mac to tak w gratisie.


Teraz obrazek dla… Nightmare Moon? Ładny paradoks. Może pani koszmarów tęskni za swoją łagodną formą. Swoją drogą ciekawe, gdzie można spotkać takie puszyste chmury unoszące się tuż nad zbiornikiem wodnym.


Panoramiczna Sunset Shimmer wędruje do… Uncommon Nicka. *przegląda notes* Chyba coś się nie zgadza. Uncommon jest znany z zamiłowania do Trixie. *dalej przegląda notes*  Aha! To była jednorazowa prośba spowodowana przeładowaniem biednego użytkownika podczas ostatniego prima aprilis.


Ale żeby Uncommonowi nie było smutno, łapcie też tę nadprogramową, milutką Trixie. Tylko nie mówcie nic księżniczce. Nie chcę wracać na plantację bananów za lekkie nadciągnięcie budżetu. Miłościwie nam panująca księżniczka Celestia i tak była hojna tym razem, dlatego widzicie tutaj 10 obrazków, zamiast 5.


Co dalej…? *zagląda w notes* Księżniczka Mi Amore Cadenze, pani Kryształowego Królestwa, mistrzyni magii miłości. Zamawiająca: Ferox. Z góry przepraszam za wybrakowany towar, to jest brak znaczka. Mieliśmy małą awarię w magazynie no i ten…


A oto Fluttershy dla znanego nam Polineks… Chwilunia… Jeszcze wczoraj tego tu nie było. Polineks! Znowu bazgrałeś w moim notesie?


Opadam z sił. Ech, życie stażystów… Ale wola księżniczki sama się nie wypełni, na szczęście koniec jest bliski. A teraz cieszcie swoje oczy rysunkiem inspirowanym „Fallout: Equestrią” dedykowanym Użytkownikowi Littlepip 02 brony.


Mroczna (tak mi się wydaje) Twilight dla White Wolfa. Nawet jeśli przeczyta (albo nie, któż to wie) ten post za tydzień. 


No i dojechaliśmy do końca. Zostawiam was z czołgiem T-34 przeznaczonym dla Bantydy i udaję się na spoczynek. Dodam jeszcze, że istnieje prawdopodobieństwo, że jakaś prośba została pominięta. W końcu nie tak łatwo przejrzeć komentarze spod kilkudziesięciu postów od początku roku 2018.

13 komentarzy:

 1. To ja proszę o obrazek z Discordem na zrobienie któregoś dnia.

  Pierwszy art jest cudowny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, fanart Fallouta Equestrii. A po za tym czterej pancerni i pies, co jak co ale tego się nie spodziewałem ^:D

  OdpowiedzUsuń
 3. O bolera! Nakrył mnie. Muszę znaleźć nowy sposób na podrabianie notatek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kopycio :) Dziś wszystkie obrazki zrobiły mi dzień a wzłaszcza z FoE i czterej pancerni i pies w wersj kucykowejXD
  Pozdro dla fanów mlp i FoE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. *Trixieee wkońcuuu <3*
  Lepsza plantacja bananów niż bawełny :u
  dzisiejszy post [może poza artem z twilight] zrobił mi dzień

  OdpowiedzUsuń
 6. Cadancesiątko <3
  Bardzo dziękuję za dostarczenie produktu, na pewne niedociągnięcia mogę przymknąć oko (w końcu brak znaczka to nie taka wielka tragedia ;)).

  OdpowiedzUsuń
 7. Yay, Luna! Flutterka, Luna, Littlepip, Velvet Remedy no i oczywiście moja Najlepsza Siostra na Świecie robią mi noc. Strzał w dziesiątkę rykoszetem we wszystkich komentujących. Następnym razem, jeśli można, to jakiś obrazek z Rarity, bo się stęskniłem. Albo najlepiej Rarity & Luna albo Rarity & Nightmare Moon (bo takie też są i są ładne).

  OdpowiedzUsuń
 8. 1,4,6,9 i 3 obrazek zrobił mi dzień i pozdrawiam całą redakcję i moją ukochaną siostrę Lunę ? A takie pytanko Luna jesteś w realu facetem czy dziewczyną ? Nick : Nightmare Moon

  OdpowiedzUsuń
 9. Wybacz ciekawość, ale dlaczego pytasz?

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam Cię Urwany. Dziękuję za Twilight po połowie tygodnia(chyba że liczymy tylko dni robocze). Lunałka także robi mi dzień, wróć, wieczór.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!