mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 4 grudnia 2017

Sześć pościgów na dobry początek dnia #527


Cześć i czołem. Dla większości tydzień roboczy zaczyna się tym samym – niechętnym wstaniem z łóżka i powędrowaniem do placówki edukacyjnej bądź pracy. Jak wiadomo śpiący człowiek działa mało efektywnie, dlatego łapcie kilka pościgów na pobudzenie.


Doceniam talent artystyczny Pinkie Pie. Wąsik na pyszczku Applejack to istne arcydzieło, dlatego nie rozumiem gniewu klaczy. Przecież to nie może być numer wycinany osobom śpiącym po wypiciu jednego kufla cydru za dużo, prawda?


Biedna Trixie. Popełniła jedynie kilka drobnych pomyłek, a została ukarana najstraszliwszą karą na świecie – zabraniem jej najukochańszego kapelusika. 


Kilka lat później Twilight pożałowała swojego czynu, gdy musiała uciekać przed kumplami Wielkiej i Potężnej Szefowej Dzielnicy Trixie. 


Znacie to uczucie, gdy przyjaciółka waszej siostry jest owocowym wampironietoperzem, a wy macie na boku znaczek jabłka? Big Macintosh zna.

Bonus


Damy to przebiegłe stworzenia. Potrafią ukraść facetowi serce na jego własnych oczach. Sombra jednak to nie byle jaki ogier i nie odda serca tak łatwo.

4 komentarze:

 1. Dziewczyna gapiąca się na zadek faceta? Nie powinno być na odwrót?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no powinno ale ponoć kobiety nie lepsze z patrzeniem na zadki facetom hehe

   Usuń
 2. zrobiliście mi dzień tą AJ tylko mi jej nie denerwować więcej bo i ja się zdenerwuję a doktor sombrero zrobił mi utrwalenie dobrego dnia który zrobiły mi obrazy

  OdpowiedzUsuń
 3. *Co do arta z Trixie - I peleryny...*
  2 art został ciekawie zrobiony więc takie wybuchowe (jak Pinkie) 9/11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!