mnie nie widać! yay!

środa, 6 grudnia 2017

Święta, święta... VI


🎵Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, coraz bliżej nas. Nananananananana, nananannananananana.🎵 Ekh, znaczy... Święta za pasem, trzeba powoli myśleć, co chciało by się dostać od Gwiazdora. Aniołka! ~Rar Dotyczy to także kucyków. Co takiego mogłaby dostać Tempest albo Star Swirl? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie będzie naszym dzisiejszym zadaniem. Zatem niech lodowe koło fortuny się zakręci, a gdy się zatrzyma, zobaczy, co dany kucyk dostanie od Gwiazdora pod choinkę. Pierwsze obroty są dla... Star Swirla Brodatego.


🎵Koło fortuny kręci się, kręci się. Koło fortuny kręci się, kręci się cały dzień.🎵 I zwalnia. Stop. Star Swirl pod choinką znajdzie... „Historię Equestrii” spisaną w pięciu tomach! Dla kogoś, kto tysiąc lat spędził w niebycie to idealny pomysł. Zwłaszcza, że na emeryturze jest sporo wolnego czasu. Pora kolejny raz zakręcić kołem fortuny, tym razem dla Grubbera!


By zadowolić tego... stwora wystarczy co prawda trochę tortu bądź innego ciasta. Ale i tak bierze udział w losowaniu. Na naszym kole nie ma żadnego jedzenia. Ale koło się zatrzymało... znów na książce! „Tysiąc i jeden przepisów na wypieki”. Teraz jadła mu nie braknie. Zapraszamy trzecią osobę do zakręcenia kołem. Rocket. A nie, przepraszam, zła lista. Zaraz, gdzieś miałem. O, jest. Tempest Shadow. Znaczy... Jagodowy Rożek Lodowy, przepraszam za tę pomyłkę. Bierze zamach... i kręci kołem!


Wszyscy wiemy, co by ucieszyło tego jednorożca. Niestety aż takiej mocy nie mamy. Mimo wszystko mamy nadzieję, że nasz prezent spodoba się Teeeeee.... Jagodowemu Rożkowi Lodowemu. Aleś zakręciła, chyba chwilkę zaczekamy na zatrzymanie się koła. W międzyczasie opowiem kawał. Przychodzi kucyk do lekarza... O, koło się zatrzymuje. I zatrzymało się na... sukience uszytej przez samą Rarity! Tempest, będziesz w końcu mogła zdjąć ten stary pancerz Storm Kinga. I spokojnie, twój znaczek nadal pozostanie tajemnicą.

A teraz, droga publiczności, pytanie dla Was: co byście podarowali wybranemu przez siebie kucykowi? Piszcie w komentarzach. I wesołych Świąt Serdeczności.

9 komentarzy:

 1. "Wszyscy wiemy, co by ucieszyło tego jednorożca. Niestety aż takiej mocy nie mamy."

  Pff, nooby! *wysyła do cechu zlecenie na etheriową protezę rogu*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybrałbym Twilight i podarowałbym jej siebie. Tak wiem, na pierwszy rzut oka kiepski prezent, ale miałaby kogoś z kim może pogadać na bardziej naukowe tematy, uwielbiam takie, więc taki słuchacz powinien się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 3. yo, w odcinku Marks and Recreation był haiku kuc, którego imienia nie pamiętam. Dla niej tomik wierszy prosto od serca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra, mam. Kuc zwie się Kettle Corn

   Usuń
 4. Jezu, czemu wy wszyscy nazywacie po polsku Jagodowym Rożkiem Lodowym?! Nie mogliście ją normalnie nazywać Fizzlepop Berrytwist?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę zmieniła imię? Filmu jeszcze nie miałem okazji widzieć, więc tylko ten jeden spoiler proszę.

   Usuń
  2. Tempest Shadow to nie było jej prawdziwe imię. Imię Tempest wymyślił Storm King, a łona jest Fizzlepop Berrytwist

   Usuń
  3. @Daiktar Nie zauważyłeś, że jesteśmy nieco złośliwi?
   @White Wolf Tak.

   Usuń
  4. @ZSRRKnight JRL sama nadała sobie to imię, gdy Storm King o nie zapytał. Polecam książkę "Burzliwa droga do Canterlotu" ;)
   @Daiktar Piszę polskie imię, bo jestem wolę polską wersję językową od angielskiej (wyjątkiem jest Daybreaker). Jesteśmy polskim blogiem i w Polsce prawdziwe imię Tempest to Jagodowy Rożek Lodowy :P

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!