mnie nie widać! yay!

niedziela, 12 listopada 2017

Filmik wieczorową porą #21

https://aureliafreefeather.deviantart.com/art/We-re-up-all-night-to-meet-deadlines-Comm-668242875

Salut salad!
Kolejny niedzielny wieczór, więc czas uzbroić się w standardowy zestaw, na który składają się: kołderka, kubek z ciepłą herbatą bądź kakao oraz monitor, i odpalić kolejne zestawienie filmików późną porą.

Nowa Fala


LittleshyFiM – „The Top 10 Pony Videos of October 2017”


Zacznijmy od comiesięcznego zestawienia najlepszych filmików z ostatnich trzydziestu dni. Jako że większość znalazła się na FGE, nie muszę się przejmować tym, że zawaliłem. Hurra ja!

Magpiepony – „Princess Trixie Sparkle - Episode 11 - Betrayal (FINALE)”


Doczekaliśmy się! Wielki finał serii od Magpiepony! Przedstawiam wam finałowy odcinek „Princess Trixie Sparkle”! Must see!

EverFree Team – „My russian pony "Forgive me for the sin"”


Kolejne dzieło ekipy zza naszej wschodniej granicy. Co jak co, ale muszę przyznać, że Rosjanie potrafią zrobić dobry kuczy filmik. Tylko czemu Twi i Rarity są tutaj ogierami?

Rsr Gamers – „The Party - PMV (Madeon - The City)”


O tak! Animatic! Uwielbiam je (od niedawna w sumie)! Przed wami dzika impreza rozbrykanych kucyków! Żaden nie może się powstrzymać i każdy rusza w tany. Nawet Deadpool.

Derek pony – „A Real Taco "EQG ANIMATION"”


Czym jest taco i czemu Sonata tak je uwielbia? Jakie będą konsekwencje tego, że dowie się, iż to co je, jest w zasadzie podróbką? Viva La Mexico!

Rock29Roll [Comic Auzi] – „Bronymonster's Big Bold Bouncing Birthday Bashapaloozaversary”


Ktoś kojarzy „W te i nazad”? To tutaj mamy do czynienia z czymś podobnym. Mamy tu urodzinki, mantykory i chyba padawanów Pinkie Pie w kwestii irytowania.

itsannachloem – „Friendship Rocks: Episode 3 | Interests & Hobbies”


Przybywa Maud, a wraz z nią trzeci odcinek jej vloga. Chwila! Trzeci? A no tak. O drugim się zapomniało, ale to nic, bo odcinek drugi znajdziecie pod podanym linkiem. 

gabi's amvs – „Changes - PMV”


Piosenka, która mi przypomniała drugą część „Shreka”. Wyszła w miarę dobrze. I wcale jej nie wkładam, bo nie znalazłem lepszych PMV. Wcale!

DagaYemar – „Nightmare Night Kisses”


Na zakończenie dawki z nową twórczością filmik, przez który mam dziwną ochotę zshipować Applejack ze Spikem. Ciekawe dlaczego?Kącik klasyki


Racecarghost – „[PMV] - Party x Party”


Kojarzycie może „Party x Party”? Ja też nie :D
Zaś tak na serio, to powyżej znajduje się zkucykowana wersja tego utworu, którą warto obejrzeć jako dość niestandardowe PMV. Nie składa się z typowych scen z serialu, a przy okazji czerpie z różnych grafik i tematyk. Sprawia to, że naprawdę nie można oczu oderwać od tego video.

mmmandarinorange – „PMV - The Stars Will Aid In Her Escape (Cosmic Love)”


Teraz PMV, które sprawia, iż ma się wrażenie, że obecni twórcy właściwie nie starają się ich dobrze wykonać. To sprawia, że w wątpliwość można poddać ich kreatywność. Ale o co chodzi? Właściwie to nic nie zwykłego tu nie ma. Właśnie o to chodzi! Posklejanie materiału jest świetne, wykorzystuje prostotę, ale robi to bardzo umiejętnie, a to sprawia, że inaczej się na to patrzy, niż na te obecne.

EqAmRd – „MLP FIM FanFic”


Na zakończenie dzisiejszego zestawienia klasyk zatwierdzony przez Kredke (więc ewentualne  pretensje wyrazy wdzięczności kierować do niego). Kolejna wersja sprzeczki między siostrami, która tym razem doprowadziła do wojny nuklearnej (say WUT?), a w efekcie... Zresztą sami wiecie!

Tutaj zakończymy nasze spotkanie, ale nie cieszcie się tak smućcie się! Wrócę do was w przyszłym tygodniu!
Tymczasem przypominam o możliwości przesyłania swoich propozycji na adres polineks@wp.pl lub w prywatnej wiadomości na Discordzie.

Żegnam was! Arrivederci!

1 komentarz:

  1. „Nightmare Night Kisses” wygląda trochę jak intro kreskówki o przygodach Applejack i Spike'a w rolach głównych. Całkiem, całkiem =) Może bym nawet z chęcią obejrzał ich przygody.

    OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!