mnie nie widać! yay!

niedziela, 12 listopada 2017

5 obrazków, które zrobią wam dzień #505


Witam was w kolejnym odcinku obrazków, dzisiejszą kolekcję pragnę zacząć od piratów znaczkowych, znaczy się ligi znaczkowej pod piracką banderą. Możliwe, że czwarta członkini, Babs Seed, nie jest wszystkim znana, bo pojawiła się w ledwie dwóch odcinkach Jednak warto jej wypatrywać w kolejnym sezonie.Spike i Rarity, mam nadzieję, że ta dwójka kiedyś nareszcie się zejdzie. Od pierwszego odcinka pierwszego sezonu, aż po dziś dzień nasz biedny Spike jest pogrążony we friendzonie. Czy uda mu się w końcu z niego wykaraskać? Na to pewnie będziemy musieli troczę poczekać. 


Czy istnieją w Equestrii istoty, które pociągają za sznurki losu? Czy istnieją kucyki, które tak jak duchy z opowieści o Snowfall Frost mają wpływ na to, co się dzieje w krainie kucyków? Czy to one sterują mapą przyjaźni? Czy te nadistoty też nie lubią Flasha Sentry? Serial pozostawia tak wiele pytań, na które brak odpowiedzi.  


Ach, ten Discord. Postać, dla której postanowiłem obejrzeć parę odcinków kucyków pony i zakochać się w tym fantastycznym serialu. Jakoś z każdym odcinkiem coraz bardziej utożsamiam się z tą chaotyczną postacią, szczególnie w odcinku „Ogry i ciemnice”, gdzie dowiedzieliśmy się, że ten osobliwy draconequus lubi jazz.


Nightmare moon została zapieczętowana w księżycu? Wysłana na księżyc? Uwięziona na księżycu? Zmuszona do zamiatania księżyca? No jakoś nie pamiętam jak to było, to zaszło jakieś tysiąc lat temu, więc chyba nie warto tego rozpamiętywać, prawda? Hehe? 

6 komentarzy:

 1. Zastanawiam się z kim połączą Spika(o ile w ogóle to zrobią), z Rarity, czy z Amber(czy z Thoraxem :D)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spike x Thorax
   Międzygatunkowe związki są dziwne. Tymbardziej międzygatunkowe gejowski związki. A już międzygatunkowy gejowski związkek, między nieletnim a głową państwa...

   (zanim mnie zlinczujecie i rozpęta się kolejna burza, nie mówię tutaj o tym, że gejowskie związki są złe, a jedynie dziwne, bo rzadkie, więc mozna chyba uznać, że homoseksulalność czyni parę dziwniejszą)

   Usuń
  2. Zgadzam się z Tobą, ale mam pytanie, bo mówisz "między nieletnim a głową państwa", teoretycznie Spike jest parę lat(myślę że maks. 10) młodszy od Twi, a on jest już na pewno dorosła. Poza tym w Stanach inaczej na wszystko patrzą, więc bym się nie dziwił gdyby tak zrobili, może miałoby to jakiś wpływ na ludzkość i mniej osób patrzyłoby się na homoseksualizm jak na chorobę.

   Usuń
  3. Ogólnie w serialu zwracają się do niego, jak do nieletniego, Twilight nazywa go czasami małym smoczkiem, więc raczej jest dzieckiem. Z drugiej strony możnaby się doszukiwać dowodów na jego dosołość i też by się wiele znalazło. Trzeba zaproponować ten temat w następnych "Teoriach wyssanych z kopyta".

   W Stanach inaczej patrzą, ale Hajsbro dobrze wie, że serial jest oglądany na całym świecie i trzeba brać pod uwagę cały świat. Plus lepiej nie podejmować drażliwych tematów, bo mogą zacząć się oskarżenia. I pomijając już wywód, która strona ma rację, która nie, burza i tak będzie i masa osób i tak odwróci się od serialu, jeśli ten zajmie się sprawami spornymi.

   Usuń
 2. Obrazek z Discordem jest cudowny.
  I jeszcze nawiązując do pierwszego: Babs Seed zasługuje na więcej czasu w serialu, to dobra postać.

  OdpowiedzUsuń
 3. *Dalej czekam na Trixie*
  Epickie rozpoczęcie i zakończenie posta

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!