mnie nie widać! yay!

czwartek, 12 października 2017

5 kucyków, które miały paskudny tydzień #474

https://vanillaghosties.deviantart.com/art/No-More-Throwing-Stones-691999535

Są takie tygodnie, w których nic nie wychodzi, wszystko wali się na głowę, pogoda jest paskudna, z przyjaciółmi ciężko się dogadać, a w sklepie akurat brakuje ulubionego smaku lodów. Wyobraźmy sobie, że w całej Equestrii trwa właśnie jeden z takich tygodni...

https://lattynskit.deviantart.com/art/Fear-the-Darkness-Inside-561617240

Luna od kilku dni cierpi na bezsenność, a gdy już uda jej się zasnąć, dręczą ją koszmary, na skutek których jest ona rozdrażniona i łatwo traci cierpliwość. Kilka razy zdarzyło jej się użyć Royal Canterlot Voice, pokłóciła się też po raz kolejny z siostrą. W efekcie służba woli jej unikać, a gwardziści szybko usuwają jej się z drogi. Księżniczce przypomniało to dni samotności tuż przed przemianą w Nightmare Moon, co tylko pogorszyło jej i tak okropny nastrój.

https://kawaiipony2.deviantart.com/art/Fluttershy-640564155

Ostatnie ulewne deszcze spowodowały, że wiele zwierzątek straciło swój dom. Spora część z nich w dodatku zachorowała i potrzebuje troskliwej opieki oraz lekarstw. Chatka Fluttershy zrobiła się bardzo zatłoczona, a na skutek braku przestrzeni nie da się oddzielić zwierząt zdrowych od chorych, w wyniku czego choroba rozprzestrzenia się coraz bardziej. Biedna klacz jest przemęczona i zamartwiona sytuacją swoich małych przyjaciół, a na domiar złego zaczyna jej brakować  pieniędzy na leki.

https://kp-shadowsquirrel.deviantart.com/art/Raincloud-on-the-loose-388645998

Nastoletnia Cadance poszła na plażę w nadziei, że odpocznie i zrelaksuje się po intensywnym tygodniu w szkole. Miała też spotkać się tam ze swoim chłopakiem, Shining Armorem. Okazało się jednak, że został on zatrzymany w domu przez niecierpiące zwłoki obowiązki, zamiast niego klacz napotkała zaś na grupkę zbuntowanej młodzieży, która zaczęła wyśmiewać jej róg i skrzydła oraz specyficzną budowę ciała, traktując ją jako (zupełnie bezbronną) namiastkę Celestii. Dla lepszego efektu postanowili jeszcze zmoczyć ją deszczem, który miesza się teraz ze łzami biednej księżniczki.

https://rain-gear.deviantart.com/art/Rarity-593630618

Zaabsorbowana ważnym projektem Rarity straciła prawie zupełnie kontakt ze światem. Gdy o trzeciej w nocy odkładała wstępny model ostatniej z sukienek do najnowszej kolekcji, z przerażeniem stwierdziła, że przegapiła urodziny swojej mamy. Przez cały dzień odkładała wizytę u rodzicielki, by w końcu zupełnie o niej zapomnieć. Najgorsze jest to, że dokładnie to samo zrobiła rok temu! Zasmucona i zawstydzona Rarity myśli teraz, jak może wynagrodzić mamie to zachowanie i zastanawia się, czy jej życiowe priorytety na pewno są właściwie ułożone.

https://vanillafox2035.deviantart.com/art/Playing-Kittylike-579266611

A Coco Pommel ktoś zabrał zabawkę.

9 komentarzy:

 1. Ten obrazek z Fluttershy i Rarity ogromnie mnie zasmuciły. Chce bardzo, ale to bardzo ich przytulić!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obrazki 1 i 2 bardzo wymowne. Otrzymują certyfikat od mojej prywatnej choroby dwubiegunowej, prze zemnie jako pełnomocnika. Niestety nie otrzyma go osobiście bo na razie antydepresanty działają jak powinny.

  OdpowiedzUsuń
 3. smutne obrazki i tu wyjątek
  *Nie czekam na AJ(smutnej tylko wesołą)*

  OdpowiedzUsuń
 4. *Smutna Trixie :c*
  4 art to bardziej takie "Gdy jest już prawie koniec dnia ale ktoś przypomni że miałeś coś jeszcze zrobić"

  OdpowiedzUsuń
 5. Post z obrazkami jakby dla mnie.
  Okropny tydzień mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja również, bo u mnie jest strasznie brzydka pogoda. Tylko chmury i deszcz! :(

   Usuń
  2. u mnie podobnie Daiktar ciągle chmury

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!