mnie nie widać! yay!

sobota, 12 sierpnia 2017

5 obrazków, które zrobią wam dzień #412


Witam was w kolejnym odcinku obrazków. Dzisiejszą kolekcję pragnę zacząć od zrelaksowanej Celestii. Obowiązkowa tapeta dla tych którzy twierdzą, że Equestria jest płaska.


Jeśli Coco uważa, że Manehattan jest ulewny to nie była jeszcze w Anglii. Tam pogoda to jest jakiś wyczyn, podczas trwania jednego dnia może padać i świecić słońce, na przemian, co 2 godziny.
Ale nie ma co się przejmować deszczem. Zostało jeszcze parę dni wakacji którymi trzeba się nacieszyć.
Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać kiedy Scootaloo nareszcie wzniesie się w powietrze na własnych skrzydłach. To będzie chyba odcinek któremu z miejsca dam 10/10.
I na zakończenie Luna przechadzająca się wśród snów kucyków. Ciekawe jaki był jej pierwszy dzień w tej pracy?Mem-bonus:

18 komentarzy:

 1. Uznaję tylko dwie płcie, mu ha ha ha!
  Ale poważnie są dwie. Choć daje to łącznie cztery kombinacje:
  -organizmy bezpłciowe (brak płci),
  -organizmy obojnakie (K i M naraz),
  -organizmy żeńskie (K),
  -organizmy męskie (M).
  Chyba, że jestem nie na bieżąco i odkryto ostatnio jakieś ameby, które są niewiadomo czym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarzy czas...
  1. Nie ma to jak zdjąć te wszystkie żelastwa.
  2. That hoof... eh
  3. Flutterka zawsze spoko
  4. Kurczaki nie latają...
  5. Woona in world of imagination
  BONUS. Co do płci...
  https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/08/451f0ff6a75c71c51eae19c55f409681.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. *Dalej czekam na Trixie*
  Proszę, nie zaczynajmy dramy oto ile jest płci (bo są tylko 2) :u
  A co do artów, to Flutterka podwyższyła mi poziom cukru :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona nie istnieje, bu ha ha ha!
   +1 (normalni ludzie, jednoczmy się przeciwko homoniewiadomo)
   Ale Drżypłoszka zawsze podwyższa (-:

   Usuń
  2. -1

   Bez względu na to, czym jest homoseksualizm, transseksualizm itp., to homofoby wychodzą na nienormalnych, bo to homofoby chcą się wtrącać do prywatnych spraw innych ludzi.

   Przypomnę też, że bronies również są uważani za dziwaków, więc nietolerancyjni bronies są hipokrytami. Chcą tolerancji dla siebie, ale innych ludzi nie zamierzają tolerować.

   Usuń
  3. Przepraszam, muszę.
   Nie mam nic przeciwko samym homoseksualistom, niech se robią co chcą w swoich domach. Jak dla mnie mogą współżyć z czajnikiem, nic z tym nie zrobię. Natomiast szerzeniu jakichś chorych ideologii publicznie mogę się sprzeciwić. A nawet gdyby nie były chore, to wolno mi mieć swoje zdanie. Tolerancji się dla siebie nie domagam, nie musicie się ze mną zgadzać. Macie inne zdanie? Wspaniale, uważam, że błędne, ale akceptuję, dopuszczam. Do zgody mnie nie zmusicie. Bo to by właśnie była nietolerancja.
   Co do kucofanów, nie ma podstaw, żeby uważać ich za dziwnych, oglądają serial. W telewizji oznaczony, jako dozwolony dla każdej grupy wiekowej. A jak ktoś się wstydzi, to znaczy, że ma niepotrzebne kompleksy. Tak samo, zresztą jak tęczowi, którzy niepotrzebnie walczą o jakieś swoje prawa. Wolno im robić, co chcą, a co do "małżeństw":
   http://www.xdpedia.com/obrazki/jeszcze_tylko_ci_panowie_wezma_slub_i_3464.jpg
   I raz jeszcze przepraszam, za robienie gównoburzy, ale jako homofob, skręca mnie, gdy ktoś nazywa nienormalnymi wszystkich, którzy nie ulegli tęczowej propagandzie. Więcej już nic nie napiszę. Przysięgam.

   Usuń
  4. @Rysunkowa Sucharia, nie miałem na myśli poglądów tylko wtrącanie się do prywatnych spraw. To Twoja sprawa, co myślisz o gejach, ale już nie jest Twoją sprawą domaganie się ich dyskryminacji lub sianie wobec nich złych stereotypów. A niby dlaczego ludzie są prześladowani i dyskryminowani? Bo prześladowcy uwierzyli osobom nietolerancyjnym.

   Homoseksualizm jest prywatną sprawą homoseksualistów, natomiast prześladowanie i dyskryminacja nie są prywatnymi sprawami prześladowców.


   Nawet jeśli homoseksualizm jest chorobą, czy to powód do dyskryminacji i prześladowań? Czy to zmienia fakt, że homoseksualizm jest sprawą prywatną?


   Poza tym nazwałaś mnie nienormalnym, że niby osoba normalna musi być nietolerancyjna.

   > +1 (normalni ludzie, jednoczmy się przeciwko homoniewiadomo)

   Usuń
  5. > Natomiast szerzeniu jakichś chorych ideologii publicznie mogę się sprzeciwić.

   Tolerancja to chora ideologia? A nawoływanie do pogromu przeciwko mniejszościom z powodu ich prywatnych spraw to już jest normalne? A jednocześnie twierdzisz: "Nie mam nic przeciwko samym homoseksualistom, niech se robią co chcą".

   Czyli "niech sobie robią, co chcą, a ja z tego powodu będę jednoczyć ludzi przeciwko nim".

   Usuń
  6. @Uncommon_Nick Nie piszę o ilości płci.

   @Daniel86 W takim razie sam też jesteś hipokrytą. Piszesz o tolerancji, ale nie akceptujesz zdania innych. Siejesz nienawiść wobec homofobów :)

   Nie można popadać w skrajności. Bycie tolerancyjnym, nie oznacza, że trzeba tolerować od razu wszystko. Sam nie popieram żadnej ze stron tego konfliktu. "Homofoby" widzą tylko zboczeńców chcących zniszczyć tradycyjne wartości. Natomiast "Pedały" wszędzie dopatrują się prześladowań. Sam mam problemy z obiektywnym widzeniem, ale staram się to poprawiać i szanować zdanie każdej osoby.

   Tak, bardzo prywatna sprawa:
   http://bi.gazeta.pl/im/47/47/13/z20215879V,Parada-Rownosci-w--Warszawie.jpg
   Prywatna sprawa by była, gdyby siedzieli w domu. To już przerodziło się w sprawę publiczną.

   Usuń
  7. Betonowy Jeż, jeśli coś jest prywatną sprawą, to co za różnica, czym jest? Załóżmy, że jednak homoseksualizm jest chorobą i co z tego? Czy homofoby się nią zarażą?

   Jeśli zaś chodzi o zdjęcie z linku, homofoby domagają się podwójnych standardów, bo okazuje się, że jednym można manifestować, a inni powinni być blokowani. A przecież i jedni i drudzy korzystają z tych samych praw do manifestacji. A to tylko jeden z wielu przykładów podwójnych standardów.

   Usuń
  8. Doprecyzuję. Jeśli nie ma znaczenia, czym jest homoseksualizm, to nie ma znaczenia również opinia homofobów. Tak więc homofoby powinni wykazać nie to, że homoseksualizm jest chorobą, ale to, że nie jest on prywatną sprawą homoseksualistów.

   Usuń
  9. I ewentualnie potem domagać się prześladowań. (bo nie ma sensu prześladować za prywatne sprawy)

   Usuń
  10. Jeśli homoseksualiści robią parady lub chodzą ze sobą w miejcach publicznych to nie jest już wtedy prywatna sprawa i może to być poddane publicznej krytyce.

   Usuń
  11. Kurczę, miałam się nie wtrącać, ale mnie tu o coś posądzają.
   "To Twoja sprawa, co myślisz o gejach, ale już nie jest Twoją sprawą domaganie się ich dyskryminacji lub sianie wobec nich złych stereotypów."
   Nie domagam się dyskryminacji. Natomiast geje domagają się "ślubów", adopcji, nie wiadomo czego jeszcze. Zależy mi jedynie na tym, żeby poprzestali, bo to co robią, jest chore. Polecam również sprawdzić definicję prześladowania:
   "Prześladowanie – zamierzone czynne i ustawiczne wyrządzanie przykrości, nękanie, szykanowanie, dręczenie wybranych osób lub grup osób mające na celu ich upokorzenie lub wyniszczenie."
   No prześladuję aż oczy łzawią.
   "Poza tym nazwałaś mnie nienormalnym, że niby osoba normalna musi być nietolerancyjna."
   Tolerancja to dopuszczanie czegoś, można natomiast to otwarcie krytykować. Skoro ktoś szerzy swoje poglądy, nie powinien się dziwić, że zostaje poddany negatywnej bądź pozytywnej ocenie.
   "Tolerancja to chora ideologia?"
   Ideologia szerzona przez LGBT jest chora, nie tolerancja. Przepraszam, jeśli nie doprecyzowałam.
   "A nawoływanie do pogromu przeciwko mniejszościom z powodu ich prywatnych spraw to już jest normalne?"
   Gdzie Ci nawoływałam do pogromu? Jeśli chodzi o to jednoczenie się, to chodziło mi o odpieranie ataków gejów, którzy domagają się nie wiadomo czego. Chyba jest różnica.
   "Czyli "niech sobie robią, co chcą, a ja z tego powodu będę jednoczyć ludzi przeciwko nim"."
   Powiedziałam, niech robią, co chcą u siebie w domu. Natomiast zdrowi umysłowo ludzie powinni powstrzymać ich od przesady. A przesadzają.
   "Załóżmy, że jednak homoseksualizm jest chorobą i co z tego?"
   W takim razie o gejowskich "ślubach" nie ma mowy.

   Usuń
  12. @Rysunkowa Sucharia, jeśli homoseksualizm jest prywatną sprawą (czymkolwiek by nie był), to prawa gejów też są prywatną sprawą. Przecież nikt Cie nie zmusza do homoseksualnego ślubu.

   Poza tym brak formalizacji związku nie sprawi, że przestanie on istnieć. Nieformalny związek to też związek.

   > Natomiast zdrowi umysłowo ludzie powinni powstrzymać ich od przesady.

   A teraz okazuje się, że osoba tolerancyjna (nie mająca nic przeciwko równym prawom) jest chora umysłowo.

   Usuń
 4. Nie istnieje coś takiego jak płeć, jest tylko głód i halucynacja z niedożywienia.

  OdpowiedzUsuń
 5. O nie! Komentarze na temat, który praktycznie nie ma sensu być rozwijany. Cóżeś uczynił Katastrofie?

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!