mnie nie widać! yay!

środa, 17 maja 2017

Opisy kolejnych odcinków siódmego sezonu!!!

[Źródło]
Bo herbatka była za zimna (i bez cytryny)

Zaatakowane Zap2it kontratakuje... nowymi opisami odcinków. Sporo tego... Zacznijmy od początku: poniższe odcinku mają daty emisji z kanadyjskiej Treehouse TV! Opisy odcinków poniżej, tłumaczenie pod obrazkiem!A teraz czas na tłumaczenie:

Secrets and Pies

Kiedy Pinkie Pie sądzi, że zobaczyła jak Rainbow Dash wyrzuca jedno z jej ciast, zaczyna podejrzewać najgorsze – że Rainbow Dash nie cierpi jej wypieków! Pinkie Pie stara się przyłapać RD na kłamstwie.

Marks and Recreation

Chcąc pomóc jak największej liczbie "Gładkich Boczków" jak tylko się da, CMC zakładają Dzienny Obóz Zdobywców Uroczego Znaczka, jednak zaskoczeniem jest dla nich, iż jeden z obozowiczów nie chce Znaczka.

Once Upon a Zeppelin

Twilight czuje się rozdarta, kiedy odkrywa, że wycieczkowy rejs jej i jej rodziny jest zaplanowaną atrakcją turystyczną, która daje przywilej spędzenia czasu z księżniczką kucykom, które za to zapłaciły, a ona sama musi zadowolić tak rodzinę, jak i uczestników wycieczki.

It Isn't the Mane Thing About You

Kiedy szampon Rarity zostaje przez przypadek zamieniony z magicznym eliksirem usuwającym Zecory, klacz zrobi wszystko co w jej mocy, by naprawić swoją zniszczoną grzywę przed nadchodzącą sesją zdjęciową.

To Change a Changeling

Starlight Glimmer i Trixie próbują przekonać brata Thoraxa, Pharynxa do zaakceptowania nowej drogi poprzez dzielenie się miłością i transformację, by nie podważał przywództwa Thoraxa i by ten został ostatecznie zaakceptowany przez rój.

A Health of Information

Podczas pomagania Fluttershy w zbieraniu zapasów, Zecora zapada na straszną chorobę zwaną Gorączką Błotną. Mimo iż lekarstwo nie zostało jeszcze odkryte, Fluttershy postanawia za wszelką cenę wyleczyć Zecorę.


Link do tabelki z poznanymi dotychczas tytułami i opisami: KLIK

Tłumaczenie: Rarity i Kredke

8 komentarzy:

 1. To będą dobre odcinki, widzę to przed sobą. Moje oczy dostrzegają cringe, lecz i za razem fejm, co nie jest złym znakiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marks and Recreation - Temat poruszany już w ff i generalnie w fandomie. Czy brak znaczka nie oznacza wolności?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szampon podmieniony na eliksir usuwający.

  Hah! :D
  Genialny żart, prawie jak z tęczowymi ciasteczkami... >.<

  OdpowiedzUsuń
 4. Aww...odcinki z wątkiem Zecory...Normalnie combo razy 300. Megusta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tu wpadłem tylko po źródło obrazka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post Kredke. Źródło obrazka. Wybierz jedno.
   Ale już dodałam.

   Usuń
  2. Zawsze daje źródła! Oprócz dni w których nie daję tego co zawsze daję.

   Usuń
 6. Co do Marks amd Recreation...Czy to nie jest trochę dziwne że kucyk który nie chce mieć znaczka zapisuje się na Dzienny Obóz Zdobywaczy Znaczków?

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!