Dziś prac jeno cztery, ale ze względu na ich jakość odpuściłem swoją niepisaną zasadę "minimum pięć rysunków". Autorem jest Morgan, jak widzicie w tytule.
To może ja już sobie pójdę, zostawiając Was z tymi pracami.
Jestem ciekaw o co chodzi z 1 obrazkiem. Wytłumaczy ktoś. BTW ZAJEBISTE PRACE! Ciekawe czy da rade narysować coś z Full Metal Alchemist w świecie kucy.
Widziałem zarówno Eda jak i Alfonsa jako kucyki, Mustanga i paru innych chyba też. Nie zapisywałem nigdzie, ale skoro masz potwierdzenie istnienia, to znaczy tylko, że musisz lepiej poszukać :]
Yhh mój talent rysowania ogranicza się do przerysowywania innych prac... Właśnie przed chwilką narysowałem pozę AJ. Z pamięci albo z wyobraźni bym na pewno spartolił, a tak to wyszło prawie idealnie(tylko spłaszczona jest trochę ;P). Ma to swoje plusy i minusy. No ale dość o mnie! Rysunki ładne i udane. Jedyna moja uwaga to trochę dziwne cieniowanie yyy... rąk(nóg?) AJ, co nie zmienia faktu, że rysunek jest niczego sobie :)
Świetne prace szczególnie podoba mi się Rarity jako Spy :D
OdpowiedzUsuńNo, dzisiaj jest mocno!
OdpowiedzUsuńDat Spy.
Jestem ciekaw o co chodzi z 1 obrazkiem. Wytłumaczy ktoś. BTW ZAJEBISTE PRACE!
OdpowiedzUsuńCiekawe czy da rade narysować coś z Full Metal Alchemist w świecie kucy.
Widziałem zarówno Eda jak i Alfonsa jako kucyki, Mustanga i paru innych chyba też. Nie zapisywałem nigdzie, ale skoro masz potwierdzenie istnienia, to znaczy tylko, że musisz lepiej poszukać :]
UsuńZapytaj wujka Google ^^
UsuńSpy rarity to klasyk-mógł byś zrobić jeszcze kilka motywów z TF2. Rysunki super ale ja preferuję i tak te robione na komputerze
OdpowiedzUsuńFajne prace. Takie w zupełnie innym stylu.
OdpowiedzUsuńJak dla mnie rality-spy ma troche szyje za dłułgą ale to może tylko mi czekam na heavy-spike
OdpowiedzUsuńSniper-Twilight
OdpowiedzUsuńSpy-Rarity
Medic-Fluttershy
Scout-Rainbow
Engineer-Applejack
Pyro-Pinkie
Heavy-Celestia
Demoman-Zecora
Soldier-Granny Smith
:D
Heavy - big mac
UsuńSoldier - spike
Zupełnie nietypowe, przez co nietypowe. :D I świetne zarazem.
OdpowiedzUsuńRarity is beautiful
OdpowiedzUsuń"Zat Rarity iz a spy!"
OdpowiedzUsuń(~ Medic)
Morgan ma ciekawą kreskę i dość humorystyczne podejście do tematu, za co go podziwiam jako artysta-kolega-po-fachu ;)
Rarity jako Spy!!! yay.
OdpowiedzUsuńYhh mój talent rysowania ogranicza się do przerysowywania innych prac...
OdpowiedzUsuńWłaśnie przed chwilką narysowałem pozę AJ. Z pamięci albo z wyobraźni bym na pewno spartolił, a tak to wyszło prawie idealnie(tylko spłaszczona jest trochę ;P). Ma to swoje plusy i minusy. No ale dość o mnie! Rysunki ładne i udane. Jedyna moja uwaga to trochę dziwne cieniowanie yyy... rąk(nóg?) AJ, co nie zmienia faktu, że rysunek jest niczego sobie :)
Bardzo fajne prace, pozazdrościć talentu, który ma pan ogromny.
OdpowiedzUsuńA tam zaraz "Pan", 17-nastka na karku ;)
OdpowiedzUsuńZaraz zaraz!
OdpowiedzUsuńCzy przy obrazku z AJ widzę "SOPA, ACTA STOP"?
To nie może być przypadek...
btw. fajne prace :)
... bo nie jest :)
Usuń