mnie nie widać! yay!

czwartek, 5 stycznia 2017

Midnight Mares - nowy trailer (?)


Nowy trailer został wreszcie opublikowany. I właściwie to sam nie wiem co o tym myśleć. Nowa scenka z Fluffle Puff wydaje się "tylko" żartem. A całość? Z jednej strony perspektywa czegoś większego jest naprawdę ciekawa, jednak z drugiej, sporo już minęło od pierwszego trailera i wszystko wydaje się stać w miejscu. Dodatkowo, fragment z "różowym kłakiem" pasuje tam jak Luna do słońca. Czy doczekamy się kiedyś pełnej wersji?

24 komentarze:

 1. Kiedy ma być pełna wersja gry Legends Of Equestria ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno mieli skończyć na święta

   Usuń
  2. Właśnie też mnie to interesuje :\ miała być dostępna pod koniec grudnia czy jakoś tak

   Usuń
  3. W tym poście jest napisane "Twórcy ogłosili pojawienie się wersji ostatecznej gry, której premiera odbędzie się w Grudniu tego roku! To będzie fantastyczny prezent na gwiazdkę!"
   http://www.fge.com.pl/2016/07/ostatnie-otwarcie-serwerow-legends-of.html

   Usuń
  4. może nie wyrobili się w czasie i wypuszczą ją jednak na walentynki XD

   Usuń
 2. Też bym chciała to w końcu wiedzieć :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem tu nowy, i pierwszy raz to widzę. Może ktoś mi to streścić czy coś? :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko ja wcodze tu od 2 lat i też nie kojarze XD pomoże ktoś? XD

   Usuń
  2. Dobra spróbuję.

   Świat Terra Steed został stworzony przez boginię Daybreak. Klacz o imieniu Nightfall traci rodziców i zostaje adoptowana przez Daybreak. Ponieważ jest nieśmiała, a utrata rodziny ciągle zostawia ślad na jej emocjach, jej rówieśnicy w szkole jej dokuczają. Daybreak tworzy świat snów Nod do którego Nightfall może się przenosić, przez ochronny "welon". Tam ćwiczy ona swoją pewność siebie i umiejętności. Może się tam też spotykać z boginią, która zmienia jej imię na Nightfall Nod. Teraz Nightfall może przebywać w obu światach i nie potrzebuje snu. Staje się potężniejsza od reszty mieszkańców świata ponieważ zdobyła część mocy swojej przybranej matki. Przez przypadek, broniąc się przed klasowymi łobuzami, usypia ich.
   Teraz będzie trochę trudniej.
   Nightfall Nod odkrywa, że po zdjęciu "welonu" oddzielającego świat Terra Steed od świata marzeń Nod, dusze kucyków zaczynają podróżować do Nod podczas snów. Wkrótce przekształcają się w swoje potężne alter-ega. Wkrótce siły z dwóch światów ścierają się w walce chaosu i porządku, a Nightfall występuje przeciwko swojej matce. Pojedynek rozdziera strukturę czasu a Daybreak zostaje wystrzelona w kierunku przyszłości. Daybreak budzi się w przyszłości w której zdaje się, że to porządek wygrał. Nie pamięta jednak swojej przeszłości. Jej nowi przyjaciele pomagają jej odzyskać utracone wspomnienia. Jednak kiedy zasypia, świat zmienia się w swoją przenicowaną wersję, w której przeżywa niewyobrażalne przygody.

   Nie jest to najdokładniejsze streszczenie, polecam przeczytać opis pod filmem dla większej ilości szczegółów.

   Teraz kiedy spojrzałem na to z dystansu, muszę powiedzieć, że ta koncepcja bardziej pasuje do serialu niż pełnometrażowego filmu.

   Usuń
  3. Jezu, ale to pokręcone :/

   Usuń
  4. W wielkim telegraficznym skrócie:

   Możesz być potężną boginią, która stwarza nowe światy, ale nawet cała twoja moc nie poradzi sobie z pokręconymi uczuciami nastolatki.

   Usuń
  5. I to wszystko zmieści się w 10 minutach ? Coś mało prawdopodobne :\ (to że film ma trwać 10 minut przeczytałem gdzieś nie pamiętam teraz gdzie ale podobno tylko na tyle zebrali pieniędzy czy coś )

   Usuń
  6. Myślę, że wypuszczenie kilku 10 minutowych odcinków może być zbawienne dla projektu. Łatwiej będzie się z niego wycofać, jeśli pierwsza część nie odniesie sukcesu.

   Usuń
 4. Chaotyczny ten trailer trochę...

  OdpowiedzUsuń
 5. No, animacja nawet nawet w sumie bardzo ładna chciałbym zobaczyć internpretację fanfika, czegoś o kucykach w tej jakości takie całe. Ogólnie nie łapię nic z fabuły nie wiem o co chodzi bo jestem upośledzony i nie czytam rzeczy bo za długo czytam. Ale głos to koszmar. Ten głos jest jakby różni ludzie nagrali na swoich słuchawkach z mikrofonem za 10 zł głosy i przesłali je do gościa który to montuje a on wrzucił to takie jak było. Tak jest często. Było np w reklamówce jakiegoś polskiego meeta. I te napisy prawie od połowy XD (wspominałem, że nie czytam?) XD Ale fluffle puff mi się podobała. Jakbym miał ułożyć do tego fabułę, to bym powiedział, że najpierw było coś takiego, że właśnie ona ją wychowała, potem walka i tak dalej. A potem jak tamta się obudziła w tym zamku. To się okazało, że trafili wszyscy do jakiegoś ośrodka na rodzinną terapię.

  OdpowiedzUsuń
 6. znaczy dobra nie cały głos, ale głos tej młodej to "liv mie elołn"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. reszta głosu jest ok, ale tego się nie dało słuchać. Albo wogóle.. że tym tonem, to jakieś takie głupie, nie wiem. Ale pisać lubię dużo.

   Usuń
 7. Szczerze mówiąc, Midnight Mares od samego początku mnie nie przekonuje. Już główny obrys świata mówi mi, że to będzie coś pomiędzy "Life is Strange" a "Matrixem", czyli raczej nic dla mnie.

  Pomijając opis świata, to już sama postać Nightfall jest zwyczajnie beznadziejnym OCekiem, które bym zakwalifikował na równi z 2/3 prac jakie można znaleźć na forum MLP. Wymieniając:
  - Imię nawiązujące do mroku - jest
  - Wygląd wręcz wrzeszczący "PODZIWIAJCIE MOJĄ MHROCZNOŚĆ!" - jest
  - OP moce - są
  - sierota - jest
  - aspołeczny introwertyk o mhrocznej osobowości - jest
  - brak CM - jest (i tak, zdaję sobie sprawę, że w tym świecie CM nikt nie ma)
  Do pełni szczęścia brakuje tylko związku z jedną z Mane 6.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominaj, że wywołuje wojnę ze swoją przybraną matką, która przy okazji jest boginią i stwórcą wszechświata ;)

   Usuń
 8. Czy tylko ja twierdzę, że te dodatkowe sceny wyglądają gorzej, tak jakny wywalili jakiegos swojego animatora, albo zrobili dodatkowe sceny na odwal?
  Serio, czuję, że to będzie poziomem stało obok tej idiotycznej animacji z ockową paczką kucyków, mających przygody w jakimś zamku, które wyglądają poprostu, bleh...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten cały projekt to coś, co należy zignorować/zbojkotować.
  Po kolei: masa jest autorów, którzy tworzą non-profit, mimo to dostają nagle pisma z groźbami sądowymi (SFS chociażby). Natomiast gość stojący za tą animacją takiej groźby nie dostał - bo jest byłym pracownikiem Hasbro, który chce sobie dorobić na nerdach.
  Pierwszym jego podejściem był kickstarter, na którym zażyczył sobie astronomicznej kwoty na animację i rozruch produkcji zabawek. Był to milion czy pół miliona dolarów. Kwoty nie dostał, kilkadziesiąt tysięcy chyba otrzymał i wielce skruszony stwierdził, że plan był nie do końca przemyślany itp. Projekt reklamował firmą Duo Cartoonist, którzy mieli i mają renomę wśród kucofanów, potem dogadał się z autorem Flufflepuff, którą dodał do projektu. Animatorowi obiecał zapłatę, której ten nigdy nie otrzymał, okazało się również, że wielu jego współpracowników zakończyło współpracę bo gość to rekin, który chce zrobić biznes na dzieciakach, nie ryzykując przy tym własnych pieniędzy.
  A sama historia, pretensjonalna niczym Bella Swan.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!